Květnové rozhovory

V květnu se mnou na internetu vyšlo několik rozhovorů, které rozhodně stojí za zmínku. Některé byly společné s Kačenkou a to hlavně díky tomu, že jsme oba získali tituly mistrů ČR v ultratrailu v Lošticích. Následně jsme oba také vyhráli závod na 12 hodin ve Stromovce. Díky těmto úspěchům jsme získali vyšší pozornost než kdy jindy.

Začnu moc příjemným setkáním s René Kujanem z redakce sport.cz, kterého jsem znal zatím pouze z televize a internetových článku. O to víc jsem se na osobní setkání s ním těšil. Rozhovor byl společný s Kačenkou a mluvili jsme hlavně o našich čerstvých titulech z ultratrailu v Lošticích. Výsledek rozhovoru si můžete přečíst na stránce https://www.sport.cz/behani/radime/clanek/888364-ceska-laska-jako-z-pohadky-se-zrodila-na-stupnich-vitezu.html.

Za ostravský běžecký klub MK Seitl běhám již přes rok a půl. Líbí se mi, jak často jsou stránky klubu aktualizované a přináší vždy čerstvé výsledky ze závodů a četné úspěchy svých členů. Mimo to občas představují v rozhovorech své členy a tentokrát volba padla na mě. Rozhovor naleznete na stránce http://www.mkseitl.cz/predstavujeme-cleny-klubu/clenove-klubu-dil-24_—ondrej-velicka.

Barokomaraton nepatří mezi nejrychlejší a na osobáky vhodný maraton. O to víc je kladen důraz na atraktivnost tratě, která vede v hezké přírodě s nemalým převýšením. Závod jsem již 2x běžel, takže vím o čem mluvím. Bohužel jeho termín v září mi nezapadá do aktuálních plánů, kdy poběžím stovku ve Winschotenu a Spartathlon. V každém případě je vidět, že organizátoři se stále snaží a vymýšlejí nové věci, jak závod ještě více zatraktivnit. Tentokrát začali vydávat rozhovory s běžci na svém webu a oslovili i mě. Moje odpovědi na otázky naleznete na stránce http://barokomaraton.cz/2017/05/21/bezecka-osobnost-c-3-ondrej-velicka/.

Společný rozhovor s Kačenkou jsme měli také na webu světběhu.cz. Řeč byla opět hlavně o našich čerstvých titulech mistrů ČR v ultratrailu. Přečíst si ho můžete na adrese http://www.svetbehu.cz/zajimavosti/32041-rozhovor-s-katerinou-kasparovou-a-ondrejem-velickou-mistry-cr-v-ultratrailu/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *