Trénink srpen 2014

Ve srovnání s předchozími měsíci byl srpen spíše odpočinkový. Celkem jsem naběhal 315 km za 28 hodin a 30 minut. Na přelomu července a srpna jsem chtěl pořádně zregenerovat po 24 hodinovce a následně jsem odpočíval před Hostýnskou osmou, takže jsem toho moc nenaběhal. Zbytek měsíce jsem opět běhal spíše delší vzdálenosti v pomalejším tempu. Dokonce jsem si dal i několik trailových výběhů v hostýnských vrších, abych trochu potrénoval zejména seběhy, které mi moc nejdou. V září plánuju dva maratony jako trénink na můj poslední důležitý závod sezóny v říjnu – 100 km v Plzni.

Komentáře

  1. Ahoj Ondro, já jsem poslední dobou také běhala spíše delší trasy a v pomalejším tempu (měla jsem si vzít od Tebe ponaučení a věnovat se běžeckému desateru :-(). Tak čas na desítce moc dobrý nebyl, i přes to mne překvapilo pořadí, na kterém jsem se nakonec ocitla. Do Prahy jsme přijeli dopoledne a celou dobu do začátku prvního závodu jsme chodili po Pražských uličkách a mostech, před závodem mi připadalo, že se ani nerozběhnu, jak mne bolely nohy 🙂 Vidinu dalšího závodu zatím nemám, ale doufám, že na podzim ještě něco objevím.

    1. Ahoj Jitko, ale i tak to byl dobrý čas. A věřím, že příště to bude ještě lepší 🙂 Pokud jsi byla celý den na nohách, pak to určitě mělo vliv a ubralo něco z výsledného času. Právě začíná hlavní běžecká sezóna, tak je spoustu závodů a určitě si nějaký další najdeš 🙂 Já tento víkend plánuju maraton v Kladně, potom Stromovku a nakonec stovku v Plzni, jinak zatím další plány nemám a budu improvizovat 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *