Trénink květen 2015

První polovinu měsíce se mi neběhalo vůbec dobře. Začalo to hned na začátku měsíce RunCzech maratonem v Praze, ale o tom jsem již psal v reportu ze závodu. Z tohoto závodu jsem se dostával víc než týden. Jak extrémně špatně se mi běželo při maratonu a v následujících několika dnech, tak se to v polovině měsíce zlomilo a začalo se mi najednou běhat velmi lehce, rychle a cítil jsem se ve velké pohodě. To vyvrcholilo na Boráku, kde jsem se umístil na krásném druhém místě. Sice jsem byl pak docela unavený, ale dostal jsem se z něho rychle a brzo po něm už jsem dokázal trénovat dost intenzivně. Na začátku měsíce měla na běhání vliv ještě bolest holeně, ale to už pomalu ustává. Také jsem v Praze Řepích objevil volně přístupný ovál a tak jsem dva tréninky odběhal na dráze.

Celkem jsem naběhal slušných 449,66 km v průměrném tempu 4:51 min/km. Není to úplně nejrychlejší měsíc, ale hodně za to můžou regenerační pomalé klusy po dvou náročných závodech. Celkově jsem ale velmi spokojený, cítím se dobře, noha už bolí jen velmi mírně a bolest pomalu odeznívá. Aktuálně mě čeká příprava na 12 hodin ve Stromovce s tím, že chci obhájit loňské vítězství.

Komentáře

  1. A na Olomouckém půlmaratonu se uvidíme Ondro? Ale jak tak čtu Tvůj trénink, měla bych velké štěstí, kdybych Tě někde zahlédla 🙂

    1. Ahoj Jitko,
      na půlmaratonu v Olomouci určitě budu! Pojedu tam s celou rodinou, tak snad se tam uvidíme 🙂
      Měj se!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *