Trénink srpen 2019

Srpen byl ve znamení trailových závodů. Zaběhl jsem si Hostýnskou osmu a po 14 dnech Běh na Svatý Hostýn. Hlavně Osma byla velmi úspěšná, ale zároveň dosti náročná a vzpamatovával jsem se po ní snad 14 dnů. A nejen díky únavě, ale také i díky horku jsem tolik nehrotil tempo a běhal si tak nějak víc na pohodu. Vliv na to má také plánovaná účast na říjnové 24 hodinovce, kde ani tolik nebudu rychlost potřebovat. Aktuálně se ale chystám na stovku ve Winschotenu, která bude startovat v polovině září.

Celkově jsem v srpnu naběhal slabších 490 km v průměrném tempu 4:55 min/km, ale to bylo způsobeno trailovým běháním a zpomalením klusů. Celkově jsem se cítil dobře a to je hlavní.

Komentáře

  1. proc furt Ondro resis celkovy prumerny tempo /mesic ??? a to vcetne regecek… to je zbytecnej tlak … Makej ve Winschotenu, budeme te vsici sledovat, at te to bavi !!!

    1. Rudy, to je prostě můj zlozvyk a jsem si toho vědom. Snažím se prostě běhat rychle i v klusech. Když běžím pomalu, trpím pocitem, že se flákám. Ale pracuju na tom a zpomaluju, i Pavel na mě v tomto ohledu tlačí. Jinak díky za podporu, budu se snažit makat a neudělat ostudu 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *